O centrum

Szczecińskie Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej zostało stworzone z myślą o tych, którzy poszukują kompleksowej opieki w zakresie zdrowia psychicznego. Jesteśmy pierwszym takim miejscem w Szczecinie, które zrzesza specjalistów i zwolenników nurtu poznawczo – behawioralnego. Chcemy dzielić się z Państwem naszą wiedzą i umiejętnościami, nie tylko w kontekście terapeutycznym, lecz także poprzez liczne spotkania, wykłady i warsztaty.

W ramach działalności naszego Centrum mogą Państwo korzystać z psychoterapii indywidualnej i grupowej, diagnozy psychologicznej, konsultacji z psychiatrą oraz innymi specjalistami. Zespół Szczecińskiego Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej stawia sobie za cel dobro Pacjenta, dlatego też ściśle ze sobą współpracuje, by zapewnić Państwu kompleksową opiekę.

Mamy nadzieję, że nasza oferta zaciekawi również osoby zainteresowane rozwojem osobistym i zawodowym. Poprzez organizację szkoleń i warsztatów chcemy szerzyć podejście poznawczo – behawioralne wśród specjalistów, studentów i wszystkich zainteresowanych. Organizowane przez nas wykłady otwarte dają możliwość czerpania wiedzy i wymiany cennych doświadczeń.

Szczecińskie Centrum Poznawczo – Behawioralne jest też miejscem spotkań osób niezwiązanych z psychoterapią. W ramach Klubu Aktywnej Mamy można zasięgnąć zarówno specjalistycznej wiedzy psychologicznej, jak i spotkać się z osobami, które łączy wspólna droga macierzyństwa. Chcemy stworzyć społeczność, która się wspiera, inspiruje i motywuje do działania.