Terapia par i małżeństw

Profesjonalna terapia par i małżeństw w Szczecinie

Terapia par i małżeństw Szczecin

Terapię par i małżeństw kierujemy do tych, którzy właśnie przechodzą kryzys w związku i pragną zapobiec jego rozpadowi. Terapia ma za zadanie pozbyć się uczucia obojętności czy rozczarowania wzajemnymi relacjami. Dzięki technikom terapii poznowaczo-behawioralnej będą mieli Państwo możliwość spojrzenia na swoje problemy z innej perspektywy. W naszym gabinecie psychologicznym w Szczecinie dołożymy wszelkich starań, aby w atmosferze szacunku i zaufania mogli Państwo nawiązać wzajemny dialog na nowo.

Techniki stosowane podczas terapii par i małżeństw

Podczas spotkań wykorzystujemy techniki terapii poznawczo-behawioralnej. Pacjenci uczą się identyfikowania i modyfikowania myśli automatycznych, które bezpośrednio wpływają na ich zachowanie względem siebie; uczą się pracy nad problemami związanymi z regulacją emocji; trenują umiejętność lepszej komunikacji i rozwiązywania problemów.

Co umożliwia terapia par i małżeństw?

Terapia umożliwia lepsze poznanie partnera i samego siebie. We współpracy z psychoterapeutą mają Państwo możliwość znaleźć wyjście z trudnych sytuacji, wypracować skuteczną drogę porozumienia, nauczyć się rozmawiać i przedstawiać swój punk widzenia. Terapia par i małżeństw w naszym gabinecie psychologicznym w Szczecinie może być pierwszym i przełomowym krokiem do ratowania związku.