Aktualności

Kurs Mindfulness dla nastolatków!

Spotkania będą odbywać raz w tygodniu w kameralnej 4 osobowej grupie i będą trwać 70 minut przez okres 9 tygodni. Miesce: Szczecińskiego Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej ul. Kaszubska 57/305. Zapisy pod nr tel. 507023032 lub mailowo tpb.szczecin@gmail.com.

 

 

 

Medytacje i mindfulness

Informujemy iż, każdy z klientów ma możliwość darmowego w uczestniczenia w medytacjach z elementami mindfullness oraz współczucia, zajęciach relaksacyjnych, pogadankach psychoedukacyjnych. Spotkania odbywają się w poniedziałki, wtorki i środy o godz 21.45. Link do spotkania wysyłamy mailem.

 

WAŻNA INFORMACJA


W obliczu rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej COVID-19 na terenie Polski, uprzejmie informujemy, iż Szczecińskie Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej funkcjonuje zgodnie z ustalonym harmonogramem spotkań. Jest możliwość prowadzenie sesji terapeutycznych w formie online.

Przypominamy jednocześnie o konieczności przestrzegania podstawowych zasad higieny tj. mycie rąk, zasłanianie ust i nosa podczas kichania i kaszlu.

Wszelkie informacje w zakresie ewentualnej zmiany godzin otwarcia lub zamknięcia Centrum będą publikowane na stronie. Bezwzględnie prosimy o przychodzeniu na spotkania TYLKO w stanie dobrego zdrowia. W przypadku występowania infekcji bądź braku możliwości dotarcia na spotkanie możliwe jest odbywanie sesji przy pomocy komunikatorów Skype, WhatsApp.